Wierszyki na drugie śniadanie

Piątkowe spotkanie, 26 maja br. o godz. 10.00, w ramach realizowanego przez jaworznicką Bibliotekę cyklu „Wierszyki na drugie śniadanie”, dedykowane było wszystkim mamom, które w tym dniu obchodzą swoje wielkie święto. Specjalnie z myślą o nich w holu Biblioteki głównej wybrzmiały, w autorskiej interpretacji Urszuli Kępki, utwory stanowiące wyjątkową formę życzeń i podziękowań dla naszych ukochanych rodzicielek. Jaworznicka poetka pamiętała również o Dniu Dziecka, prezentując najmłodszym swoje najnowsze utwory.

170526_wierszyki_na_drugie_sniadanie_012.JPG170526_wierszyki_na_drugie_sniadanie_005.JPG170526_wierszyki_na_drugie_sniadanie_016.JPG170526_wierszyki_na_drugie_sniadanie_007.JPG