Mój wybór - moje życie - Wielki błękit

"Wielki błękit" to tytuł zajęć profilaktycznych, które odbyły się 14 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie. Temat warsztatu, nawiązujący do oceanu, to swego rodzaju metafora ludzkiej egzystencji - z jednej strony pełnej trudności, cierpienia, ciągłych zmagań i nieszczęść, z drugiej radości i zadowolenia. Przeznaczenie i przypadek mają ogromny wpływ na nasze życie, decydujący jest jednak własny, świadomy wybór, od którego zależy los nas i osób nam bliskich. Celem spotkania było przekonanie młodych ludzi o możliwości kreowania swego życia i nade wszystko, podejmowania właściwych decyzji. Zajęcia, w ramach bibliotecznego projektu "Mój wybór - moje życie", poprowadziła Pani Anita Stachowiak, trener Śląskiego Centrum Profilaktyki.

131114_mwmz_wielki_blekit_02.jpg131114_mwmz_wielki_blekit_03.jpg131114_mwmz_wielki_blekit_01.jpg