Strażnicy Planety – wernisaż wystawy

W poniedziałkowe, wczesne popołudnie, 26 czerwca br. w Holu Biblioteki Głównej odbył się wernisaż wystawy fotografii pt. „Strażnicy Planety”. Ekspozycja powstała w ramach projektu informacyjnego, pod tą samą nazwą, przygotowanego przez ENERIS SUROWCE. Autorem zdjęć jest Dariusz Mikołajczyk, prezes zarządu Spółki Altvater Piła Grupy Eneris SA. Celem wystawy jest próba „odczarowania” negatywnego wizerunku i wyobrażeń o pracownikach służb komunalnych, a także zwrócenie uwagi na rolę i znaczenie tej grupy zawodowej w utrzymaniu czystości i estetyki naszych miast. W uroczystości uczestniczyli: p. Monika Bryl – Zastępca Prezydenta Miasta, p. Monika Rejdych – Dyrektor MBP w Jaworznie oraz p. Magdalena Sułek-Domańska – Dyrektor ds. Komunikacji Grupy ENERIS. Ekspozycja potrwa do 25 lipca.

170626_wernisaz_eneris_001.JPG170626_wernisaz_eneris_003.JPG170626_wernisaz_eneris_009.JPG170626_wernisaz_eneris_011.JPG