Spotkania z pasjami – Robert Jurek

7 listopada odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej dziewiąte już „Spotkanie z pasjami”. Bohaterem tego połączenia streaming online był pan Rober Jurek, który będąc na emeryturze nauczył sie obsługi komputera i Internetu. Motywacją do zgłębienia nowych technologii była chęć ułatwienia sobie organizacji życia codziennego oraz rozwój zainteresowań. W chwili obecnej Pan Robert prowadzi warsztaty komputerowe dla seniorów, wykazując przy tym dużo zrozumienia, spokoju i cierpliwości, wierząc w to, iż obsługi komputera można się nauczyć w każdym wieku. W trakcie połączenia uwzględnione zostało pytanie, skierowane od uczestników w naszej bibliotece.

131107_spotkania_z_pasjami_orange_03.jpg131107_spotkania_z_pasjami_orange_02.jpg131107_spotkania_z_pasjami_orange_01.jpg