Ciemno wszędzie

15 listopada br., w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie, odbyło się wieczorne czytanie „Dziadów" cz. II Adama Mickiewicza, poprzedzone prezentacją, przybliżającą charakter i znaczenie dawnych obrzędów słowiańskich. Fragmenty utworu zaprezentowali uczniowie: Aleksandra Guja, Rafał Piechnik, Julia Sierakowska oraz pracownicy biblioteki - Pani Dyrektor Monika Rejdych, Dorota Kaszuba, Bartosz Jarzynka, Aleksandra Szyndler. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnił znakomity jaworznicki saksofonista, Pan Bartosz Banasik. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tego niezwykłego spotkania oraz swoją obecnością wpłynęły na jego klimat.