W szufladkach duszy. Wernisaż wystawy Ireny Ślusarczyk

W poniedziałkowy wieczór, 20 listopada br. w bibliotecznej Galerii ExLibris, odbyła się uroczystość otwarcia wystawy malarstwa Ireny Ślusarczyk. Jaworznianka, posługująca się pseudonimem IRMAR, zaprezentowała, licznie zgromadzonej publiczności, 18 obrazów. To najnowsze prace artystki, które powstały w ostatnim czasie. Dzieła malarki prezentują jej wyobrażenia o miłości, przebaczeniu, odkrywaniu nowych horyzontów i pięknie przyrody. Ekspozycja potrwa do 12 grudnia. Serdecznie zachęcamy do jej obejrzenia.

171120_wernisaz_slusarczyk_009.JPG171120_wernisaz_slusarczyk_023.JPG171120_wernisaz_slusarczyk_003.JPG171120_wernisaz_slusarczyk_007.JPG