Mój wybór - moje życie - Potrafię odmówić

W poniedziałek, 7 października, w Bibliotece Głównej, odbyło się kolejne spotkanie w ramach bibliotecznego projektu „Mój wybór - moje życie” pt. „Potrafię odmówić”. O trudnej sztuce asertywności dyskutował z młodzieżą Pan Dawid Sikorski - terapeuta z Małopolskiego Centrum Profilaktyki. Zajęcia przybrały formę warsztatu z elementami wykładu, podczas którego prowadzący, powołując się na relacje osób uzależnionych, starał się przekonać młodych ludzi, że wbrew pozorom można nauczyć się odmawiać. Będąc świadomym swoich poglądów i przekonań, konsekwentnie trwając przy nich, nie możemy poddać się manipulacjom i naciskom ze strony innych osób.

131007_mwmz_potrafie_odmowic_02.jpg131007_mwmz_potrafie_odmowic_03.jpg131007_mwmz_potrafie_odmowic_01.jpg