Spotkania z pasjami – Latające Babcie

3 października br. odbyło się w naszej Bibliotece, czwarte z kolei "Spotkanie z pasjami". Tym razem gościliśmy, za pośrednictwem techniki streaming online, "Latające Babcie" z Łodzi. Grupa powstała z inicjatywy pani Urszuli Machcińskiej, która dopiero po przejściu na emeryturę mogła realizować swoje marzenia oraz rozwijać pasje i zainteresowania. Panie piszą bajki i opowiadania dla dzieci, które następnie wystawiają, reżyserując i dbając o scenografię przedstawień. Same zajmują się także wydawaniem własnych utworów. Swój artystyczny dorobek prezentują w szkołach, przedszkolach, domach dziecka, szpitalach. Obcując z dziećmi świetnie się bawią, co dopinguje je to do podejmowania kolejnych wyzwań, a za największą nagrodę uznają uśmiech swoich małych widzów.

131003_spotkania_z_pasjami_latajace_babcie_01.jpg131003_spotkania_z_pasjami_latajace_babcie_02.jpg131003_spotkania_z_pasjami_latajace_babcie_03.jpg