Od wartości do wartości

14 grudnia, w Audytorium Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, odbyło się spotkanie z udziałem dr Jerzego Kołodzieja, menedżera i konsultanta, specjalizującego się w zagadnieniach coachingu, budowania strategii biznesowych, negocjacji międzynarodowych, a także zarządzania projektami oraz budowania relacji business-to-business. Wydarzenie zainaugurowało nowy, biblioteczny cykl,  kierowany do młodzieży, prezentujący możliwości budowania własnej przyszłości w oparciu o trwałe zasady. Podczas pierwszego spotkania przedstawiono ewolucję wartości – od monopolu do tzw. błękitnego oceanu. Wskazane również zostały czynniki mające obecnie wpływ na wyniki w biznesie i decydujące o nich w przyszłości.

171214_od_wartosci_do_wartosci_011.JPG171214_od_wartosci_do_wartosci_004.JPG171214_od_wartosci_do_wartosci_013.JPG