Nowości wydawnicze dla bibliotek publicznych

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, na skutek złożonego wniosku, po raz kolejny otrzymała dotację finansową, w kwocie  97 550,00 zł, umożliwiającą zakup nowości wydawniczych (książek i audiobooków). Program realizowany jest w ramach Narodowego Program Rozwoju Czytelnictwa, uchwalonego przez Radę Ministrów programem wieloletnim na lata 2016-2020 - Priorytet 1: Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych, którego celem jest wzmocnienie aktywności czytelniczej w bibliotekach publicznych.
Dzięki pozyskanym środkom, zbiory Biblioteki Głównej oraz Filii bibliotecznych zostaną wzbogacone o wiele nowych, ciekawych pozycji, co mamy nadzieję, sprawi radość naszym Czytelnikom.

Plakat zakup nowości wydawniczych