Komputerowy survival 2014

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie organizuje kolejną edycję kursu komputerowego dla dorosłych „Komputerowy Survival”, który od wielu lat z powodzeniem wpisuję się w działalność edukacyjną jaworznickiej biblioteki. Kurs „Komputerowy Survival” od początku cieszy się zainteresowaniem mieszkańców Jaworzna. Liczne grono osób, które ukończyły kurs, przekazywało nam informację o jego skuteczności. Wielu kursantów zachęciło do udziału w kursie swoich bliskich i znajomych, co jest dla nas najlepszą rekomendacją!

Na kurs „Komputerowy Survival” składają się dwie grupy, ułożone według poziomów zaawansowania. Grupa pierwsza przeznaczona jest dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z komputerem. W jej trakcie zapoznajemy kursantów z podstawami pracy z komputerem oraz podstawami poruszania się w Internecie. Grupa ta często ma na celu przełamanie strachu kursantów przez maszyną - komputerem.

Druga grupa przeznaczona jest dla osób, które znają już podstawy, ale chcą poszerzyć swoją wiedzę. Tym razem grupa ta w dużej mierze dotyczyć będzie możliwości, jakie stawia przed nami Internet, z którego mieszkańcy Jaworzna korzystają co raz powszechniej.

Zapisy oraz dodatkowe informacje dostępne są w Czytelni Multimedialnej (Biblioteka Główna, I piętro) oraz pod numerem telefonu (32) 751 92 92, wewnętrzny 227. Obecna edycja kursu rozpocznie się spotkaniem organizacyjnym w poniedziałek, 3 marca o godz 16:00, natomiast pierwsze zajęcia  zaczynają się w środę, 12 marca w Czytelni Multimedialnej. Grupa pierwsza rozpoczyna zajęcia o godz. 16:00, grupa druga o godz. 17:30. Zajęcia trwają około 1,5 godz.