Gra „o Laur Ligii”

Gra terenowa w Galerii Galena o Laur Ligii „Śladami Quo vadis”    Po raz kolejny cała Polska weźmie udział w akcji „Narodowe Czytanie” pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Tegoroczną lekturą została powieść Henryka Sienkiewicza „Quo vadis”.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie przygotowała z tej okazji szereg atrakcji. Szczególnie gorąco pragniemy Państwa zachęcić do udziału w inicjatywie zorganizowanej wspólnie z Galerią Galena. W dniach od 25 sierpnia do 1 września 2016 r. na terenie Galerii Galena przy ul. Grunwaldzkiej 53, zostaną rozmieszczone zadania konkursowe dotyczące twórczości i życia Henryka Sienkiewicza, ze szczególnym akcentem na powieść „Quo vadis”. Zadaniem uczestników będzie odnalezienie i rozwiązanie zadań – odpowiedzi należy wpisywać na Karcie odpowiedzi dostępnej na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie i Punkcie Informacji Turystycznej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie. Wypełnione zgłoszenia należy zostawiać, w specjalnie do tego celu przeznaczonej, urnie znajdującej się w Galerii Galena. Więcej informacji można uzyskać w naszym Punkcie Informacji Turystycznej. Przed przystąpieniem do gry należy zapoznać się z Regulaminem.

Załączniki:

- Regulamin (.pdf)

- Karta odpowiedzi (.pdf)