Akademia Dobrych Manier. Savoir vivre dla młodzieży - warsztaty

Akademia Dobrych Manier - 11 października 2016 godzina 11:30Wśród naszych nowych, jesiennych propozycji gorąco polecamy warsztaty z zakresu kultury dnia codziennego i sztuki savoir-vivre’u. Każda okazja jest dobra, by przypominać o, czasem umykających nam, a wciąż obowiązujących normach, określających właściwe zachowania społeczne. Zwiększona świadomość, wynikająca z ich znajomości i stosowania, w zdecydowany sposób wpłynie na poprawienie jakości naszego życia. Zasady bon-tonu, niezależnie od środowisk, w których przebywamy sprawią, że będziemy z większym wyczuciem kreować wzajemne relacje. Zajęcia, 11 października o godz. 11.30,  poprowadzi Maria Bujas-Łukaszewska, autorka programu Akademia Dobrych Manier.
Organizacja spotkań związana jest z realizacją bibliotecznego projektu pn. Stacja Jaworzno- pisarze i poeci, dofinansowanego ze środków Fundacji Energetyka na Rzecz Polski Południowej.