Tydzień Seniora w Jaworznie. Gotujemy z Rączką

Rączka gotuje - 4 października 2016 godzina 17Mając w pamięci niezwykłe spotkanie, jakie miało miejsce w naszej Bibliotece, dostarczające nie tylko kulinarnych wrażeń, ale przede wszystkim, stanowiące cenną lekcję tradycji i języka śląskiego, serdecznie zapraszamy seniorów z naszego miasta do udziału w wieczorze z Remigiuszem Rączką – znanym kucharzem i popularyzatorem kultury regionu.
Pokaz, połączony z promocją książek, zorganizowany zostanie w ramach, wielkiego, miejskiego przedsięwzięcia, jakim będzie, w dniach 29.09 – 05.10.2016 r., Tydzień Seniora w Jaworznie.
Wejściówki na spotkanie do odbioru, od 26 września od godz. 17.00, w Bibliotece Głównej (Wypożyczalnia dla Dorosłych).