Klub Książki

Klub Książki UTW - 4 października 2016 godzina 10Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza na październikowe spotkanie Klubu Książki, działającego we współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku. W pierwszy wtorek miesiąca miłośnicy literatury będą mieli okazję recenzować książki Orhama Pamuka, który w 2006 roku, jako pierwszy Turek w historii, otrzymał Literacką Nagrodę Nobla. Na spotkanie, podczas którego będziemy doszukiwać się kontrastów kulturowych w twórczości tureckiego pisarza, zapraszamy 4.10.2016 r. o godz. 10.00 .