„Matura i egzamin bez „sesji” i wzmacniaczy. Jak mądrze wzmacniać swój organizm?”

Matura i egzamin bez sesji i wzmaczniaczy. 7 października 2016 godzina 9:45W ramach realizacji bibliotecznego projektu „…Dokonywać wartościowych wyborów…”, serdecznie zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych, w piątek 7 października 2016 r. o godz. 9.45 i 11.15, do udziału w warsztatach profilaktycznych pt. Matura i egzamin bez „sesji” i wzmacniaczy. Jak mądrze wzmacniać swój organizm. Zajęcia poprowadzi Maciej Szczodrowski – Centrum Profilaktyki Społecznej w Milanówku.
Celem spotkania będzie obalenie mitów o środkach wzmacniających pamięć i rzekomo ułatwiających naukę. Prowadzący omówi zdrowotne konsekwencje wynikające z używania „sesji” i podobnych środków oraz picia napojów energetycznych, przedstawi sposoby regeneracji przy intensywnym wysiłku umysłowym oraz omówi skuteczne strategie uczenia się oraz przygotowania do ważnych egzaminów.
źródło: http://www.cps.edu.pl/modul_v_inne_programy-379.html
Projekt realizowany jest dzięki finansowemu wsparciu ze strony Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie.