Paleta edukacji dietetycznej. Dieta długowieczności

Paleta edukacji dietetycznej - 11 października 2016 godzina 17Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza na nowy, poradnikowy cykl spotkań pt. „Paleta edukacji dietetycznej”. Zajęcia, poświęcone zdrowemu odżywianiu, będą miały charakter otwartych wykładów, z możliwością dyskusji na wybrane zagadnienia. Wśród poruszanych tematów znajdą się te, dotyczące roli racjonalnego żywienia w naszym życiu, otyłości oraz diet. Podczas spotkań dowiemy się również, jak zachować zdrowie i doskonałą sylwetkę na długie lata. Pierwsza prelekcja pt. „Dieta długowieczności”, odbędzie się 11 października br. o godz. 17.00. Cykl poprowadzi Patrycja Kłósek – dietetyk kliniczny, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Wydział Zdrowia Publicznego o kierunku Dietetyka, obecnie doktorantka, laureatka I miejsca na I Ogólnopolskiej konferencji naukowej „Dietetyka i Zdrowie Publiczne w Wymiarze Interdyscyplinarnym” za pracę naukową pt. : „Efektywność kuracji odchudzającej z wykorzystaniem technik psychokorekcji” oraz wyróżnienia na 9. Międzynarodowej konferencji naukowej studentów uczelni medycznych za pracę naukową p.t. „Influence of extremal motivation on sliming cure”. Zainteresowanych zapraszamy również do skorzystania z bogatej oferty książek, poświęconych zdrowemu odżywianiu i aktywnemu stylowi życia, które dostępne są w bibliotecznych oddziałach i filiach.