Chrześcijanie w starożytności. Ozyrys, Mojżesz, Jezus. Prawo, sąd, wieczność

Chrześcijanie w starożytności - 12 października 2016 godzina 1712 października br. o godz. 17.00, w Audytorium Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, odbędzie się kolejne spotkanie, z nowego bibliotecznego cyklu pn. Chrześcijanie w starożytności. Najbliższa prelekcja ks. dr. Lucjana Bielasa, historyka starożytnego i duszpasterza akademickiego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II, poświęcona zostanie ciągłości myśli w kluczowych kwestiach, związanych z prawodawstwem, sądami i wizją wieczności. Temat wykładu brzmi: Ozyrys, Mojżesz, Jezus. Prawo, sąd, wieczność.
Serdecznie zapraszamy!