Wirtualne podróże

Wirtualne podróże - 12 października 2016 godzina 17Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie zaprasza na zajęcia z cyklu "Wirtualne Podróże. Poznaj świat z Biblioteką. Już 12 października o godz. 17:00, dzięki aplikacji Google Street View, zabierzemy najmłodszych w emocjonującą podróż do rejonu Morza Śródziemnego. Zgłoszenia, chętnych do udziału w zajęciach, można składać osobiście w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży lub telefonicznie /32 751 91 92 wew. 220/.

Spotkanie odbędzie się przy wykorzystaniu sprzętu informatycznego pozyskanego przez Bibliotekę w ramach programu Interaktywna biblioteka - jako trzecie miejsce. Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.