Podróże. Iran i Tajlandia

Podróże: Iran i Tajlandia - 17 października 2016 godzina 17Dział Informacji Regionalnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, serdecznie zaprasza na nowe spotkania w ramach cyklu „Podróże”.
Dwoje jaworznian – Justyna i Tomasz, założyciele bloga „My i Ameryki trzy”, pragną podzielić się swoimi doświadczeniami z licznych wycieczek. Pozytywnie nastawieni do życia, pełni pasji i ciekawości innych krajów, kultur, ludzi, zabiorą Państwa w fantastyczną podróż dookoła świata. Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się 17 października (poniedziałek) 2016 r. o godzinie 17.00, zaprezentują swoje wrażenia z wędrówek po Iranie i Tajlandii. Nie zabraknie praktycznych informacji, ciekawostek, anegdot oraz zdjęć.