Dopalacze, narkotyki – prelekcja Dariusza Pietrka

Dokonywać wartościowych wyborów - dopalacze. Spotkanie 4 listopada 2016 o godzinie 10Dostrzegając ciągłą potrzebę dyskusji z młodzieżą o szkodliwości stosowania środków odurzających, w ramach realizacji bibliotecznego projektu „… Dokonywać wartościowych wyborów”, 4 listopada 2016 r. odbędzie się spotkanie poświęcone dopalaczom i narkotykom. Zajęcia poprowadzi Dariusz Pietrek, terapeuta Śląskiego Centrum Profilaktyki.
Warsztaty przeprowadzone zostaną dzięki finansowemu wsparciu ze strony Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie.