Twórcy i ich dzieła. Wisława Szymborska

Twórcy i ich dzieła - Wisława Szymborska - 08 listopada 2016 godzina 17Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza,  8 listopada o godz. 17.00, na spotkanie z cyklu „Twórcy i ich dzieła”, poświęcone Wisławie Szymborskiej. Podczas wieczoru przybliżymy nietuzinkową postać poetki oraz jej bogaty dorobek literacki, stanowiący nie tylko cenną lekturę dla czytelników, ale także inspirację dla innych artystów – autorów muzyki i piosenkarzy.
Uczestnicy spotkania tradycyjnie będą mogli wziąć udział w losowaniu podwójnych zaproszeń do Teatru Korez w Katowicach i Teatru Rozrywki w Chorzowie.