Rozmowy o dziejach Jaworzna z Marią Leś-Runicką

rozmowy o dziejach jaworzna - 13 kwietnia 2017 godzina 17W trakcie W trakcie kolejnego spotkania w ramach realizowanego cyklu „Rozmowy o dziejach Jaworzna”,  Maria Leś-Runicka, kontynuując zagadnienia związane z historią Jaworzna w latach 1914-1921, omówi temat: „Ruch niepodległościowy w Jaworznie w czasie I wojny światowej”. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, które odbędzie się 13 kwietnia br. o godz. 17.00 w Bibliotece Głównej. kolejnego spotkania w ramach realizowanego cyklu „Rozmowy o dziejach Jaworzna”,  Maria Leś-Runicka, kontynuując zagadnienia związane z historią Jaworzna w latach 1914-1921, omówi temat: „Ruch niepodległościowy w Jaworznie w czasie I wojny światowej”. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, które odbędzie się 13 kwietnia br. o godz. 17.00 w Bibliotece Głównej.