Twórcy i ich dzieła. Gabriel Garcia Marquez

Twórcy i ich dzieła. Gabriel Garcia Marquez - 11 kwietnia 2017 godzina 17:0011 kwietnia br. o godz. 17.00, zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu „Twórcy i ich dzieła”. Spotkanie poświęcone zostanie powieści kolumbijskiego pisarza, jednego z najwybitniejszych przedstawicieli tzw. realizmu magicznego – Gabriela Garcii Marqueza. Autor został, w 1982 roku, laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie literatury. W uzasadnieniu Szwedzka Akademia napisała, iż jego „powieści i opowiadania, w których fantazja i realizm łączą się w złożony świat poezji, odzwierciedlającej życie i konflikty całego kontynentu".

Uczestnicy tradycyjnie będą mogli wziąć udział w losowaniu podwójnych zaproszeń do Teatru Korez w Katowicach i Teatru Rozrywki w Chorzowie.

Zapraszamy!