Z głową w chmurach

Z głową w chmurach - 21 czerwca 2017 godzina 17Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza, 21 czerwca br. o godz. 17.00, na muzyczno-poetyckie popołudnie, w ramach realizowanego przez nas cyklu „Z głową w chmurach”, które odbędzie się w strefie relaksu i odpoczynku, mającej miejsce na tarasie biblioteki. W trakcie spotkania wysłuchamy piosenek w wykonaniu Julii Knot i poezji w interpretacji Aleksandry Gui, a motywem przewodnim wydarzenia będzie płeć piękna. Postać kobiety dostarcza natchnienia wielu artystom - malarzom, poetom, muzykom, jest wdzięcznym tematem piosenek i wierszy, które uprzyjemnią nasze spotkanie. Zapraszamy!