Strażnicy Planety – wystawa fotografii

Plakat wystawa fotografii "Strażnicy Planety"Serdecznie zapraszamy mieszkańców Jaworzna do obejrzenia wystawy fotografii pt. „Strażnicy Planety”, którą od 26 czerwca br. prezentować będziemy w Bibliotece Głównej. Ekspozycja, składająca się z 13 zdjęć, przedstawia pracę służb komunalnych spółki Altvater Piła, należącej do Grupy Eneris. Wystawa stanowi jeden z elementów projektu informacyjnego, zainaugurowanego w trakcie ubiegłorocznego Europejskiego Tygodnia Redukcji Odpadów, którego celem jest próba „odczarowania” negatywnego obrazu i wyobrażeń o ludziach, na co dzień dbających o czystość naszych miast. Wernisaż odbędzie się 26 czerwca o godz. 13.00. Wystawa potrwa do 25 lipca.