Regionalista. O Jaworznie wiem wszystko – konkurs

Konkurs "Regionalista. O Jaworznie wiem wszystko"Gry planszowe przeżywają swego rodzaju renesans. Świadczy o tym duże zainteresowanie, jakim cieszą się spotkania Klubu Gier Planszowych w naszej Bibliotece. Wierząc, że jest to wspaniała towarzyska rozrywka, która bawi i uczy, pragniemy zachęcić do udziału w konkursie organizowanym przez Dział Informacji Regionalnej. Konkurs „Regionalista. O Jaworznie wiem wszystko” skierowany jest do wszystkich pasjonatów gier planszowych i Jaworzna – jego celem jest bowiem zaprojektowanie gry planszowej dotyczącej naszego miasta. Prace można tworzyć samodzielnie lub w grupach (maksymalnie 4 osoby), dowolną techniką, z zachowaniem zgodności z tematem. Osoby pragnące wziąć udział w konkursie proszone są o zapoznanie się z Regulaminem i zastosowanie się do jego postanowień.

Do zobaczenia w Bibliotece!