Wystaw malarstwa i rysunku Dominiki Golby

Wystawa rysunków Dominiki Golby - od 1 sierpnia 2017Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza do bibliotecznej Galerii ExLibris, w której od 1 do 14 sierpnia 2017 r. prezentować będziemy wystawę malarstwa i rysunku Dominiki Golby. Jaworznianka jest młodą artystką-amatorką, uczennicą klasy o profilu humanistycznym w II Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie. Interesuje się sztuką i poświęca każdą wolną chwilę  na realizację swoich pasji. W celu doskonalenia swojego warsztatu pracy, brała udział w kursach przygotowawczych na ASP w Katowicach.