Roboty w Bibliotece

Roboty w Bibliotece - 11 i 25 września 2017 godzina 17Dział Multimedialny Biblioteki Głównej, serdecznie zaprasza, dzieci powyżej 6 roku życia, do udziału w kolejnym sezonie warsztatów z cyklu „Roboty w Bibliotece”. Te najbliższe odbędą się 11 i 25 września br. o godz. 17.00. Zajęcia dają możliwość rozwijania umiejętności XXI wieku w niezwykle ciekawym świecie robotyki, w którym nauka łączy się z zabawą. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapisy w Dziale Multimedialnym. Ilość miejsc ograniczona. Prowadzący: Mateusz Szyguła.