Bodo Café - spektakl muzyczny

Spektakl muzyczny Bodo Cafe - 28 września 2017 godzina 17Miejska Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie „Nasza Przystań” oraz Miasto Jaworzno serdecznie zapraszają seniorów, 28 września o godz. 17.00, na muzyczny wieczór pt. „Bodo Café”. Za sprawą barwnego i rozśpiewanego widowiska przeniesiemy się do lat 30. minionego wieku. Opowieść o niezwykłej postaci Eugeniusza Bodo, aktora, piosenkarza, scenarzysty i producenta, przepleciona zostanie niezapomnianymi szlagierami - tangami, foxtrotami, walczykami, m.in.: „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Sex appeal” czy „Zimny drań”.  Utwory usłyszymy w wykonaniu artystów - śpiewaków i muzyków kameralnych, tworzących trzon zespołu TangoStan Quintet: Weroniki Kępki - mezzosopran, Łukasza Kostki- baryton, Agnieszki Dancewicz - skrzypce, Karola Grzeszczuka - akordeon, Justyny Służalec - fortepian, Emilii Krzyżanowskiej - fortepian, Piotra Kucharza - kontrabas, Krzysztofa Kołodzieja - gitara. Koncert poprowadzi Małgorzata Jeruzal.
Wydarzenie zorganizowane zostanie z okazji Tygodnia Seniora 2017, w ramach realizacji projektu „Bądź na plus 60 - jaworznicki programu wsparcia dla seniorów” dofinansowanego w ramach rządowego programu na rzecz aktywności społecznej osób starszych na lata 2014-2020, którego Beneficjentem jest Stowarzyszenie „Nasza Przystań", a partnerem projektu Miasto Jaworzno.
Wejściówki przeznaczone są dla seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia i będą do odbioru od 18 września br. w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki Głównej.

LOGO ASOS Logo Nasza Przystań Logo Jaworzno