Magia Kolorów 2017

Magia Kolorów 2017 - od 20 września 2017Serdecznie zapraszamy do bibliotecznej Galerii ExLibris, w której od 20 września do 12 października br., prezentować będziemy prace plastyczne uczestników tegorocznej edycji konkursu „Magia Kolorów 2017”. Organizatorem wydarzenia są Warsztaty Terapii Zajęciowej Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym - Koło w Jaworznie, które od dziewięciu lat zachęcają niepełnosprawnych artystów do rozwijania swoich talentów w zakresie malarstwa, rysunku, grafiki i technik mieszanych. Tegoroczna rywalizacja poświęcona została obchodom Roku Rzeki Wisły i Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Wernisaż, uroczyście otwierający ekspozycję, odbędzie się 20 września o godz. 10.00 w Bibliotece Głównej w Jaworznie.