Podróże

Podróże - 27 września 2017 godzina 17:30Dział Informacji Regionalnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu “Podróże”.
Tym razem opuszczamy Ameryki i sympatycznych prowadzących – Justynę i Tomka, aby podążyć na spotkanie z nowymi obieżyświatami – sympatyczną rodziną Kasperków – Asią, Łukaszem, Mają i Alicją. Ta czteroosobowa rodzina, dzięki swojej podróżniczej pasji, odwiedziła już ponad 20 krajów min.: Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę, Danię, Portugalię, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Brunei, Singapur, Tajlandię, i wiele innych.
Podczas bibliotecznego spotkania podzielą się swoimi bogatymi doświadczeniami z podróży oraz udzielą rad w jaki sposób łatwo i bezpiecznie podróżować z dziećmi, zarówno w te bliższe, jak i dalsze zakątki świata. Wszystkich miłośników podróżowania ze swoimi pociechami, i nie tylko, zapraszamy na spotkanie pt. „Rodzina w podróży – czy zawsze jest pod górę? O podróżowaniu z dziećmi, od Chile przez Oman po Brunei”, które odbędzie się 27 września (środa) 2017 r. o godzinie 17:30. Tradycyjnie nie zabraknie praktycznych informacji, ciekawostek, anegdot oraz zdjęć.
Serdecznie zapraszamy!