Wirtualne podróże

Samochodowe wirtualne podróże - 11 października 2017 godzina 17Dnia 11 października br. o godz. 17:00 Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie zaprasza dzieci szkół podstawowych na interaktywne zajęcia warsztatowe z wykorzystaniem komputera i Internetu pt. Wirtualne podróże po świecie. Poznaj świat z Biblioteką. Na spotkaniach zwiedzać będziemy kraje w których wyprodukowano znane marki samochodów osobowych. Zwieńczeniem, będą zmagania wyścigowe z wykorzystaniem konsoli X-box.