Z głową w chmurach

Z głową w chmurach - 3 października 2017 godzina 17Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, serdecznie zaprasza 3 października o godz. 17.00, na muzyczno-poetyckie popołudnie, w ramach realizowanego przez nas cyklu „Z głową w chmurach”, które odbędzie się w strefie relaksu i wypoczynku, mającej miejsce na tarasie Biblioteki. W trakcie spotkania wysłuchamy piosenek i wierszy w autorskiej interpretacji dwóch, młodych artystek: Agnieszki Palki i Zuzanny Smolarczyk. Motywem przewodnim spotkania będzie jesienna miłość, która swą liryczną nutą, inspiruje poetów i kompozytorów.