Zbieramy krew. Akcja krwiodawstwa w jaworznickiej Bibliotece

Zbieramy krew - 3 października 2017 godzina 10Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, serdecznie zaprasza do udziału w akcji honorowego oddawania krwi, która odbędzie się 3 października 2017 r. w Bibliotece Głównej. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Śląski Oddział Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża - Oddział Rejonowy w Jaworznie. Celem wydarzenia jest promocja idei honorowego krwiodawstwa, jak również zwiększenie świadomości społecznej o potrzebie organizowania tego typu akcji. Dzielenie się z innymi, tym niezwykle cennym darem, jest wyrazem troski i odpowiedzialności za życie i zdrowie drugiego człowieka.
Spotkania w jaworznickiej Bibliotece Głównej, będą miały charakter cykliczny. Tych obecnych i przyszłych honorowych dawców krwi zapraszamy w każdy pierwszy wtorek miesiąca, w godz. 10.00-16.00, do sali audytoryjnej.