Artystyczne inspiracje. Wystawa prac Grażyny Głowackiej

Wystwa artystyczne inspiracjeSerdecznie zapraszamy do bibliotecznej Galerii ExLibris, w której od 13 października do 1 listopada 2017 r. prezentować będziemy prace Grażyny Głowackiej. Członkini jaworznickiego Stowarzyszenia Twórców Kultury, przedstawi kilkadziesiąt obrazów, wykonanych różnymi technikami plastycznymi oraz rękodzieło, na które składają się: unikatowa, subtelna biżuteria ze skóry, drobne elementy dekoracyjne, serwety i obrusy. Wśród eksponowanych prac, szczególne miejsce zajmują obrazy modelowane skórą, stylizowane na płaskorzeźbę, z wykorzystaniem ornamentyki kwiatowej. Tematyka dzieł jest zróżnicowana i obejmuje: portrety, martwą naturę, pejzaże, motywy roślinne i zwierzęce. Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 17 października br. o godz. 17.00.