Konkurs na komiks o Jaworznie

KomiksDział Informacji Regionalnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym. Zadaniem uczestników będzie wykonanie komiksu inspirowanego historią Jaworzna, ze szczególnym uwzględnieniem: legend dotyczących założenia miasta i pochodzenia jego nazwy, symboliki herbu, lokalnych tradycji i obrzędów. Prace można stworzyć od podstaw lub z wykorzystaniem szablonów (np. dostępnych bezpłatnie w Internecie), indywidualnie lub w parach, bez ograniczeń wiekowych uczestników i przy użyciu dowolnej techniki plastycznej. Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się z Regulaminem zastosowanie się do jego postanowień, oraz wypełnienie Karty uczestnictwa . Termin składania prac: do 31 października 2017 r.

Do zobaczenia w Bibliotece!

Karta Ucz