Twórcze inspiracje

Klub robótekMiejska Biblioteka Publiczna, we współpracy z Jaworznickim Uniwersytetem Trzeciego Wieku, prowadzi spotkania z cyklu pt. "Twórcze Inspiracje. Klub Robótek Ręcznych". W trakcie zajęć, osoby zainteresowane tworzeniem rękodzieła i chcące się nauczyć nowych umiejętności, mogą wymienić się doświadczeniami i zasięgnąć rady prowadzących, a także przejrzeć tematyczne czasopisma znajdujące się w Czytelni Czasopism. Gwarantujemy fachową pomoc, dobry humor i wyśmienite towarzystwo doświadczonych koleżanek. Rękodzieło wykonane przez uczestników warsztatów prezentowane było  m.in. w  trakcie trwania Tygodnia Seniora oraz na wystawach towarzyszących licznym wydarzeniom kulturalnym w bibliotece.  Zapraszamy i czekamy na Państwa w każdy czwartek o godz. 8.00  w Bibliotece  Głównej.