Wiatrem malowane

Wieczór poetycki Janiny Woźniak - 19 października 2017 godzina 17Serdecznie zapraszamy, 19 października br. o godz. 17.00 do audytorium Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, na wieczorek poetycki  Janiny Woźniak pt. ,,Wiatrem malowane". Autorka od dziecka związana jest z Jaworznem.  Należy do Stowarzyszenia Twórców Kultury. Jest laureatką wielu konkursów literackich.
Podczas wieczoru wysłuchamy wierszy opublikowanych  m.in. w tomiku poezji ,,Wiatrem malowane", którego redaktor - Zdzisław Antolski we wstępie napisał o poezji autorki takie słowa ,,Wiersze pani Janiny, chociaż pisane z potrzeby serca, odznaczają  się dużą kulturą języka i warsztatem poetyckim. Czyta się je z przyjemnością zarówno ze względu na ładunek emocjonalny w nich zawarty, jak i z powodu pięknego języka i wartości literackich."