Czego nie nauczą nas w szkole, a jest potrzebne w życiu – spotkanie dla młodzieży

Czego nie nauczą nas w szkoleMiejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, serdecznie zaprasza młodzież, 26 października br. o godz. 17.00, na otwarte spotkanie z udziałem  Jerzego Kołodzieja, doktora nauk technicznych, menedżera i konsultanta, specjalizującego się w zagadnieniach coachingu menedżerskiego i handlowego, budowania strategii biznesowych, negocjacji międzynarodowych, zarządzania projektami oraz budowania relacji business-to-business oraz ks. dr. Lucjana Bielasa, historyka starożytnego i duszpasterza akademickiego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.
Organizacja wydarzenia ma na celu wsparcie młodych ludzi w kluczowym dla ich przyszłości momencie, podejmowania najważniejszych, życiowych decyzji.