Babski Magiel. Klub dla pań 50+

Babski MagielSerdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniach Klubu Babski Magiel, niezwykłej inicjatywy powstałej w 2013 r., w wyniku współpracy między dwoma placówkami kulturalnymi: bibliotecznej Filii Gigant oraz Klubu Gigant MCKiS w Jaworznie. Zajęcia, odbywające się w każdy piątek o godz. 11.00, obejmują: dyskusje o literaturze, warsztaty rękodzieła, wymianę doświadczeń z zakresu kulinariów i kosmetyki, wspólne wyjścia do kina i teatru, wsparcie przy rozszyfrowywaniu tajników informatyki - komputera i Internetu, a także gimnastykę rekreacyjną. W bogatej historii dotychczasowych wydarzeń, w sposób szczególny zaznaczyły się następujące: „Wieczór poezji Jana Pawła II”, „Włoski wieczór literacko-kulinarny”, „Fitness pod chmurką”, „Szlakiem jaworznickiej architektury” – piesze rajdy, „Literacka majówka”.