Andrzejkowe popołudnie z muzyką

Biblioteka Pełna MuzykiW najbliższy wtorek, 28 listopada 2017 r. o godzinie 17.00, odbędzie się pierwszy w tym sezonie koncert z cyklu „Biblioteka pełna muzyki. Literacko-muzyczne spotkania z książką i instrumentem”. Zapraszamy Państwa na magiczny, andrzejkowy występ, podczas którego zabrzmią utwory wykonywane przez młodych adeptów sztuki muzycznej z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie. Tradycyjnie kompozycje zostaną uzupełnione o garść informacji na temat zwyczajów i tradycji, związanych z Dniem Świętego Andrzeja.