Misiowe parady

Dzień pluszowego misia - 27 listopada 2017 godzina 9Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie oraz Galeria Galena serdecznie zapraszają najmłodszych mieszkańców naszego miasta do udziału w tegorocznych obchodach Dnia Pluszowego Misia. Podobnie jak w roku ubiegłym imprezę zorganizujemy w przyjaznej przestrzeni Galerii, która jest również głównym sponsorem wydarzenia. Stratujemy 27 listopada br. o godz. 9.00. Spotkanie rozpoczniemy Misiową paradą, pod przewodnictwem sympatycznego Misia Uszatka, który poprowadzi dzieci z Biblioteki Głównej do Galeny.