Z punktu widzenia filozofii

Z punktu widzenia filozofii - 29 listopada 2017 godzina 17Szanowni Czytelnicy, serdecznie zapraszamy, 29 listopada br. o godz. 17.00, do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach  bibliotecznego klubu dyskusyjnego pt. „Z punktu widzenia filozofii". Tym razem rozważania uczestników koncentrować się będą wokół poglądów Fryderyka Nietzschego. Spotkanie poprowadzi dr hab. Tomasz Kubalica. Lektura pomocnicza dostępna jest dla zainteresowanych w Informatorium Biblioteki Głównej.