Sztuka ruchu realizująca zasady równowagi w naturze

Sztuka Ruchu - 4 i 5  grudnia 2017 godzina 17Zapraszamy na kolejne spotkania, w ramach bibliotecznego cyklu, prowadzonego przez dr. hab. Jakuba Byrczka, zatytułowanego „Sztuka ruchu realizująca zasady równowagi w naturze”. „Suang-Shou-Tou-Tien-Li-San-Ziao”, to hasło przewodnie warsztatów przeprowadzonych 4 grudnia o godz. 17.00. Natomiast zajęcia następnego dnia, 5 grudnia o godz. 17.00, nosić będą nazwę „Tsi-Yu-Kai-Kung-Ssu-She-Jao”.Zapraszamy na kolejne spotkania, w ramach bibliotecznego cyklu, prowadzonego przez dr. hab. Jakuba Byrczka, zatytułowanego „Sztuka ruchu realizująca zasady równowagi w naturze”. „Suang-Shou-Tou-Tien-Li-San-Ziao”, to hasło przewodnie warsztatów przeprowadzonych 4 grudnia o godz. 17.00. Natomiast zajęcia następnego dnia, 5 grudnia o godz. 17.00, nosić będą nazwę „Tsi-Yu-Kai-Kung-Ssu-She-Jao”.