„Jaworznicka wigilia” - konkurs

Konkurs "Jaworznicka Wigilia"Dział Informacji Regionalnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie regionalnym. Zadaniem uczestników będzie wybranie jednego przepisu na potrawę wigilijną, tradycyjnie przygotowywaną w rodzinnym domu oraz sporządzenie jej krótkiego opisu, wraz z uzasadnieniem dlaczego, co roku gości na Państwa świątecznym stole. Prace można zilustrować fotografiami lub rysunkami omawianej potrawy. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Jaworzna do uczestnictwa, a tym samym do poznawania i kultywowania niematerialnego dziedzictwa kulturowego, jakim są potrawy regionalne, także te przeniesione z innych terenów niż Małopolska i Śląsk. Warunkiem udziału jest zapoznanie się z Regulaminem i zastosowanie się do jego postanowień. Termin składania prac: do 22 grudnia 2017 r.