Od wartości do wartości

od wartosci do wartosciMiejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza młodzież, 14 grudnia o godz. 11.00, na spotkanie z udziałem Jerzego Kołodzieja, doktora nauk technicznych, menedżera i konsultanta, specjalizującego się w zagadnieniach coachingu menedżerskiego i handlowego, budowania strategii biznesowych, negocjacji międzynarodowych, zarządzania projektami oraz budowania relacji business-to-business. Wydarzenie rozpocznie nowy, biblioteczny cykl,  ukazujący możliwości budowania własnej przyszłości w oparciu o trwałe wartości.