Klub Książki

Klub ksiazkiMiejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników literatury na grudniowe spotkanie Klubu Książki. Pozyskane przez jaworznicką Bibliotekę bezpłatne pakiety książek w ramach akcji „Paczka literacka”, inicjatywy Wydawnictwa Agora i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, pozwoliły zrealizować kolejne literackie wyzwanie. Swoją uwagę skupimy na egzemplarzu „Zdrowy apetyt: przewodnik po żywieniu od niemowlaka do nastolatka” autorstwa Anny Jelonek i Doroty Frontczak, który będzie stanowił punkt wyjścia do rozmowy o prawdach i mitach, związanych z żywieniem. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 7 grudnia br. o godz. 10.00 w salce Oddziału dla Dzieci i Młodzieży.