… A nadzieja znów wstąpi w nas… Pastorałki w wykonaniu Marka Długopolskiego i przyjaciół

Pastorałki w wykonaniu Marka Dłúgopolskiego i przyjaciół - 21 grudnia 2017 godzina 17Tuż przed rodzinnym spotkaniem przy tradycyjnym wigilijnym stole, zapraszamy na przedświąteczny, literacko-muzyczny wieczór w Bibliotece. 21 grudnia o godz. 17.00 odbędzie się wyjątkowy koncert pastorałek. Nastrojowe utwory usłyszymy w wykonaniu Marka Długopolskiego i przyjaciół:
Wiktorii Banasik – śpiew
Karoliny Szczurek – śpiew, skrzypce;
Miriam Jóźwik – flet prosty
Macieja Talagi – gitara
Mateusza Adamczyka – gitara
Mariusza Stadlera – gitara basowa
Bartka Palucha – instr. klawiszowe
Jacka Maliszczaka – instr. perkusyjne
Dominik Socha – śpiew, recytacja

Wejściówki na spotkanie wydawane będą w Wypożyczalni dla Dorosłych /Biblioteka Główna/, za okazaniem Karty Czytelnika, od 14 grudnia, od godz. 17.00.