Zwyczaje i obrzędy. Prezentacja prac Klubu Robótek Ręcznych

Zwyczaje i obrzędy - 19 grudnia 2017 godzina 1719 grudnia 2017 r. o godz. 17.00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie, odbędzie się spotkanie Klubu Robótek Ręcznych połączone z wystawą prac. Tradycja robienia ozdób świątecznych sięga najdawniejszych wieków. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które pozwoli na nowo odkryć dawne zwyczaje i obrzędy związane z okresem Bożego Narodzenia. W przedświątecznej atmosferze Panie, należące do Klubu Robótek Ręcznych, zaprezentują swoje dzieła. Liczymy na Państwa obecność również ze względu na fakt, że w ostatnich latach coraz popularniejsze staje się ozdabianie domu własnoręcznie wykonanymi dekoracjami, które w odróżnieniu od produkcji masowej, są wyjątkowe i niepowtarzalne.